O NÁS - VANEK-WELDING

Zkoušky svářečů: ISO 9606  *  NDT: VT-PT-MT-UT  *  Školení kontroly VT  *  WPQR-kvalifikace svařování  * Certifikace podle: EN 1090 a ISO 3834  *  Dozory při svařování  *  Software PATRIOT WP  *  Vedení účetnictví
Poradenství a služby při svařování
+420 732 515 185
Michal Vaněk:
+420 704 143 103
Michaela Vaňková:
Poradenství a služby při svařování
Přejít na obsah
O NÁS - Vaněk Welding
Historie společnosti

I. etapa: Počátek odborného poradenství a specifických služeb v oblasti svařování sahá do roku 2008, kdy zakladatel firmy, pan Karel Vaněk, začal pracovat ve společnosti Škoda Welding v Plzni jako inspektor svařování, auditor systémů jakosti a zkušební komisař. Současně s prací ve Škodě Welding Plzeň, začal podnikat jako OSVČ pod názvem KV Welding.

II. etapa: V červnu 2012 byla založena právnická osoba VANĚK WELDING s.r.o. a v tomto roce se společnost stala spolupracujícím členem CWS ANB .V roce 2012 do firmy nastoupila administrativní pracovnice paní Olga Vaňková a inspektor NDT pan Michal Vaněk.

III. etapa: V roce 2014 pan Michal Vaněk úspěšně absolvoval kurz a získal DIPLOM mezinárodní svářečský technolog. Stal se tak dalším plnohodnotným pracovníkem společnosti.

IV. etapa: V roce 2019 byla firma Vaněk Welding s.r.o. vyhlášena Ekonomicky nejúspěšnější firma roku a do firmy nastoupila nová pracovnice paní Michaela Vaňková na pozici asistentka jednatele.

V. etapa: Na konci roku 2019 firmu opustil pan Karel Vaněk a vedení převzal pan Michal Vaněk.

Současnost

Jsme malá firma se třemi zaměstnanci a třemi externími spolupracovníky. Co do rozsahu činnosti v oboru svařování, ovšem patříme k těm významnějším. Našimi zákazníky jsou výrobci svařovaných dílců a konstrukcí z celé české republiky, od Chebu až po Třinec. Naše služby využívají i zahraniční firmy z Rakouska, Německa a Ruska...Certifikáty a protokoly z různých kontrol a zkoušek vydané naší firmou je možné vystopovat, kromě většiny zemí EU i v Austrálii, Japonsku, Číně, Indii, Chile, Africe, na Filipínách...


Naše vize

VANĚK WELDING s.r.o. je firmou, poskytující téměř komplexní rozsah služeb v oblasti svařování. Disponuje dostatečným množstvím prostředků, kvalitním schváleným vybavením a zařízením a v neposlední řadě kvalifikovaným a ochotným personálem.

Jeden člen našeho týmu (včetně  externích pracovníků) je držitelem Diplomu Evropský svářečský inženýr/technolog
a dva členové vlastní Certifikáty pro provádění kontrol různými NDT metodamy.


Návrat na obsah